| امروز : سه شنبه 04/ 07/ 1396 (10:46)| جستجو

 صـفـحـه اصـلـی > آرشیو اطـلاعـبـه > کارگاه آموزشی تکنولوژی بتن

تاریخ و زمان انتشار : 16:20:00 - 1394/11/26تعداد بازدید : 435

کارگاه آموزشی تکنولوژی بتن
به اطلاع می رساند کارگاه آموزشی «تکنولوژی بتن» در روزهای جمعه 7، 14 و 21 اسفند ماه در دو نوبت صبح و بعدازظهر در محل مرکز تحقیقات صنعت ساختمان و بتن دانشگاه آزاد اسلامی قزوین برگزار می گردد.
در این کارگاه آموزش تکنولوژی بتن مقدماتی، آشنایی با آزمایش ها و استانداردهای متعارف بتن، آشنایی با مسابقات دانشجویی ملی و بین المللی، آموزش مهارت های لازم کارگاهی و آموزش پیشرفته در زیرگروه های تخصصی صورت پذیرفته و در پایان دوره به شرکت کنندگان مدرک تخصصی ارائه خواهد گردید.
کارگاه آموزشی تکنولوژی بتن موقعیت مناسبی جهت تمرین فعالیت گروهی و ورود به تیم های تحقیقاتی مرکز تحقیقات صنعت ساختمان و بتن می باشد و از آنجا که آموزش های این کارگاه توسط اساتید مجرب و به صورت تئوری و عملی ارائه می شود، تجربه مناسبی از کار کارگاهی در اختیار شرکت کنندگان خواهد گذاشت.
به منظور ثبت نام در این کارگاه می توانید از روز پنج شنبه 29 بهمن تا روز سه شنبه 4 اسفند در ساعت اداری (8 صبح الی 3 بعدازظهر) با در دست داشتن مدارک زیر به مرکز تحقیقات صنعت ساختمان و بتن واقع در مجتمع مراکز تحقیقاتی دانشگاه آزاد اسلامی قزوین مراجعه نمایید.
- کپی صفحه اول شناسنامه
- کپی کارت ملی
- کپی کارت دانشجویی
- دو قطعه عکس سه در چهار
- فیش واریزی به مبلغ بیست هزار تومان به شماره حساب 1993611049 نزد بانک ملت به نام دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

جهت کسب اطلاعات بیشتر از برنامه زمان بندی، سرفصل ها و برنامه های کارگاه علاوه بر وبسایت مرکز می توانید با شماره زیر تماس حاصل نموده و یا کانال های ارتباطی زیر را دنبال نمایید:
شماره تماس: 33665275 - 028 (داخلی 4031)
کانال تلگرام مرکز تحقیقات صنعت ساختمان و بتن: CCRC_QIAU
اینستاگرام مرکز تحقیقات صنعت ساختمان و بتن: QIAU.CCRC
    کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد. طراحی و پیاده سازی : اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات-واحد اینترنت