| امروز : سه شنبه 04/ 07/ 1396 (10:45)| جستجو

 صـفـحـه اصـلـی > آرشیو اطـلاعـبـه > قایل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته عمران در پایان نامه

تاریخ و زمان انتشار : 11:07:43 - 1392/07/25تعداد بازدید : 1212

قایل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته عمران در پایان نامه
قایل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد رشته عمران در پایان نامه برروی موضوعات آزمایشگاهی فعالیت نموده و متقاضی استفاده از امکانات مرکز می باشد.
به اطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد می رساند با تعاملی که میان مرکز تحقیقات صنعت ساختمان و بتن و دانشکده عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین صورت گرفته است ، متقاضی استفاده از امکانات مرکز در راستای پایان نامه خود می بایست موضوع و معرفی نامه خود را از معاونت پژوهشی دانشکده عمران دریافت نموده و آن را به دفتر این مرکز واقع در مرکز رشد دانشگاه در ساعات اداری دانشگاه آورده و به کارشناس مرکز تحقیقات بتن آقای مهندس یاوری تحویل دهند. موضوع پایان نامه ( با توجه به تعداد بسیار زیاد پایان نامه ها ، محدود بودن ابزار ، وسایل و با در نظر گرفتن اولویت های پژوهشی مراکز با رویکرد تجاری سازی ) در جلسه شورای پژوهشی مراکز تحقیقاتی مطرح گردیده در صورتی که مورد تایید جلسه قرار گرفت می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته مدارک زیر را به کارشناس مرکز تحویل دهند و نوبت کار در کارگاه دریافت نمایند.
توجه 1: موضوعاتی که مورد تایید شورای پژوهش قرار نگرفت ، امکان استفاده از امکانات مرکز میسر نمی باشد.
توجه 2 : امکان استفاده از مرکز فقط و فقط برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین میسر می باشد.
مدارک لازم جهت تشکیل پرونده :

1-      نامه معرفی نامه از معاونت پژوهشی دانشکده

2-      کپی کارت دانشجویی

3-      کپی شناسنامه و کارت ملی

4-      تکمیل فرم های تعهد مرکز تحقیقات ( قابل دانلود از قسمت فرم های سایت)

5-      عکس 3*4 به تعداد2 عدد

6-      اعلام تجهیزات مورد نیاز توسط استاد راهنما

7-      اعلام برنامه زمان بندی در سه روز اول هفته ( سه روز دوم هفته مربوط به امور پژوهشی اعضای مرکز و اعضای هیات علمی مراکز می باشد) در بین ساعات کاری (8 صبح الی 15) و حداکثر زمان لازم جهت اتمام کار (تعیین دوره های زمانی مورد نظر)


    کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد. طراحی و پیاده سازی : اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات-واحد اینترنت