| امروز : سه شنبه 04/ 07/ 1396 (10:53)| جستجو

 صـفـحـه اصـلـی > جذب ایده های نوآورانه

جذب ایده های نوآورانه

مرکز صنعت ساختمان و بتن از بدو تاسیس تاکنون با عنایت ویژه و بی دریغ ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین جناب آقای دکتر موسی خانی همواره سعی نموده تا ایده های برتر و نوآورانه در زمینه صنعت ساختمان در گرایش های مختلف مهندسی از قبیل عمران ، معماری ، شهرسازی ، ترافیک ، نقشه برداری ، برق و مکانیک را جذب نموده و با کمک و سرپرستی اساتید ، صاحب نظران کشور از جمله اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین ایده های اولیه را پس از بررسی های کارشناسی ، در قالب طرح های پژوهشی و یا در قالب ثبت اختراع به مسئولین پژوهشی دانشگاه ارائه نماید و در نهایت پس تصویب به مرحله تحقیقاتی و علمی رسانده و نتایج آن را به صورت مقالات ISI یا علمی – پژوهشی در مجلات و کنفرانس های معتبر ارائه نماید . در این مرحله پس از بررسی های جوانب مختلف ایده ای مذکور ، در صورت امکان طرح پژوهشی در قالب طرح های صنعتی ارائه شده و در صنایع مختلف استفاده می گردد.
لذا از کلیه علاقه مندان ، صاحب نظران و پژوهشگران درخواست می گردد در صورت داشتن ایده نو و جدید ، طرح های خود را طبق جدول ذیل تکمیل و برای مدیریت مرکز تحقیقات صنعت ساختمان و بتن ارسال نمایید تا پس از بررسی های اولیه و در صورت اجرایی بودن ایده با فرد نامبرده طی 30 روز تماس حاصل گردد.

ثبت نام متقاضیان

نام و نام خانوادگی *شماره شناسنامه
کد ملیاستان محل سکونت
آدرس محل سکونت
تلفن ثابتتلفن همراه *
رشته تحصیلیدانشگاه محل تحصیل
ترم های گذرانده شدهمعدل کل
عنوان و شرح ایده نوآورانه *


    کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد. طراحی و پیاده سازی : اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات-واحد اینترنت