| امروز : سه شنبه 04/ 07/ 1396 (10:58)| جستجو

 صـفـحـه اصـلـی > مدارک لازم جهت تکمیل پژوره کارشناسی ارشد

به اطلاع کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد می رساند با تعاملی که میان مرکز تحقیقات صنعت ساختمان و بتن و دانشکده عمران دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین صورت گرفته است ، متقاضی استفاده از امکانات مرکز در راستای پایان نامه خود می بایست موضوع و معرفی نامه خود را از معاونت پژوهشی دانشکده عمران دریافت نموده و آن را به دفتر این مرکز واقع در مرکز رشد دانشگاه در ساعات اداری دانشگاه آورده و به کارشناس مرکز تحقیقات بتن آقای مهندس یاوری تحویل دهند. موضوع پایان نامه ( با توجه به تعداد بسیار زیاد پایان نامه ها ، محدود بودن ابزار ، وسایل و با در نظر گرفتن اولویت های پژوهشی مراکز با رویکرد تجاری سازی ) در جلسه شورای پژوهشی مراکز تحقیقاتی مطرح گردیده در صورتی که مورد تایید جلسه قرار گرفت می بایست حداکثر ظرف مدت یک هفته مدارک زیر را به کارشناس مرکز تحویل دهند و نوبت کار در کارگاه دریافت نمایند.
         توجه 1: موضوعاتی که مورد تایید شورای پژوهش قرار نگرفت ، امکان استفاده از امکانات مرکز میسر نمی باشد.
         توجه 2 : امکان استفاده از مرکز فقط و فقط برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین میسر می باشد.
 1- نامه معرفی نامه از معاونت پژوهشی دانشکده
 2- کپی کارت دانشجویی
3- کپی شناسنامه و کارت ملی
4- تکمیل فرم تعهد مراکز تحقیقاتی ( می بایست از آقای وحیدی مسوول اداری مراکز تحقیقاتی تحویل گرفته شود)
 5- تکمیل فرم تعهد نامه مرکز تحقیقاتی ( از قسمت فرم های مرکز همین سایت دانلود شود )
 6- عکس 3*4 به تعداد2 عدد
 7- اعلام تجهیزات مورد نیاز توسط استاد راهنما
8- اعلام برنامه زمان بندی در سه روز اول هفته ( سه روز دوم هفته مربوط به امور پژوهشی اعضای مرکز و اعضای هیات علمی مراکز می باشد) در بین ساعات کاری (8 صبح الی 15) و حداکثر زمان لازم جهت اتمام کار (تعیین دوره های زمانی مورد نظر)
- مدت زمان استفاده از مرکز به مدت حداکثر دو ماه می باشد و پس از پایان مهلت قانونی می بایست نسبت به تخلیه وسایل حداکثر ظرف مدت 10 روز اقدام نماید در غیر این صورت از مرکز نسبت به جمع آوری وسایل افراد و بیرون ریزش آن اقدام می نماید.
9- ارسال یک نسخه پروپوزال تایید شده به ایمیل مرکز مندرج در قسمت(
ارتباط با ما)
    کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد. طراحی و پیاده سازی : اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات-واحد اینترنت