| امروز : سه شنبه 04/ 07/ 1396 (10:59)| جستجو

 صـفـحـه اصـلـی > تعهد نامه مرکز تحقیقات( دانشجویان کارشناسی ارشد)

موضوع مورد نظر جهت انجام پایان نامه طی نامه به این مرکز اعلام شده و پس از تصویب در شورای پژوهشی مراکز تحقیقاتی و تایید نهایی توسط مدیر مرکز قابل انجام گردد، بدیهی است در صورت عدم تایید موضوع قابلیت انجام در مرکز را دارا نمی باشد.
 1- تهیه وسایل و تجهیزات ایمنی در کارگاه از قبیل کفش ایمنی، دستکش، ماسک های مخصوص و غیره بر عهده دانشجوی کارشناسی ارشد می باشد و این مرکز هیچ گونه مسولیتی در قبال استفاده یا عدم استفاد ه از این وسایل را ندارد.
 2- مسئولیت حفظ و نگهداری وسایل مرکز اعم از وسایلی که در حال کار با آن ها بوده بر عهده دانشجو می باشد، لازم به ذکر است دانشجو موظف است در ابتدای شروع به کار دستگاه های لازم را کنترل نموده و در صورت دارا بودن مشکل آن را به کارشناس مرکز اعلام نماید در صورتی که کار با دستگاه شروع شود در صورت بروز هر مشکلی دانشجو می بایست دستگاه مدنظر را بدون هیچ کم و کاستی توسط شرکت سازنده تعمیر نماید و تا تعمیر کامل دستگاه فرم تسویه حساب دانشجو در معاونت پژوهشی تایید نمی گردد.
 3- دانشجوی کارشناسی ارشد می بایست در تمامی تولیدات علمی، پژوهشی و ثبت اختراع خود نام مرکز را به صورت ذیل ذکر نماید و همین طور در قسمت تشکر و قدردانی نیز نام مرکز و تمامی دست اندر کاران آن را بصورت کامل ذکر نماید. نام و نام خانوادگی دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قزوین، مرکز تحقیقات صنعت ساختمان و بتن، قزوین، ایران. (فایل نمونه در قسمت فرم های مرکز می باشد)
4- در نسخه اصلی پایان نامه می بایست در قسمت تشکر و قدردانی نام مرکز و تمامی دست اندرکاران به صورت مشروح ذکر شود.
 5 - در انجام پروژه پایان نامه می بایست حداقل یک نفر و حداکثر 2 نفر از پژوهشگران مرکز در پروژه به عنوان همکار طرح معرفی گردد.
 6-دانشجو موظف است یک نسخه از پایان نامه تایید شده به مرکز ارائه نموده و تاریخ جلسه دفاع را نیز به مرکز به صورت مکتوب اعلام نماید.
7- پس از هر بار استفاده از وسایل مرکز می بایست نسبت به تمیز و شستن وسایل اقدام نمایند در غیر اینصورت و در صورت مشاهده توسط کارشناس مرکز از ادامه کار فرد در مرکز جلوگیری می شود.
 8- کار و آزمایش با دستگاه های خاص مانند جک بتن شکن و دستگاه های حرفه ای در حضور کارشناس مرکز و به وسیله ایشان انجام می گردد.
 9- تهیه کلیه مصالح اولیه بر عهده دانشجو بوده و این مرکز و دانشگاه هیچ گونه تعهدی در قبال تهیه مصالح اولیه ندارد.
 تذکر 1: با توجه به استفاده دانشجو از امکانات مرکز ، نام فرد در فایل آموزشی سیستم جامع دانشگاه ثبت شده و در هنگام تسویه حساب منوط به تایید این مرکز خواهد بود فلذا اگر افراد نسبت به هریک از بندهای فوق کوتاهی نمایند ، از تایید مدارک آن ها جداً جلوگیری می گردد.
تذکر 2 : توضیحات فوق به صورت فایل pdf در قسمت فرم های مرکز موجود بوده و می بایست در هنگام مراجعه جهت تکمیل پرونده به صورت تایید و امضا شده به کارشناس مرکز تحویل گردد.
    کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد. طراحی و پیاده سازی : اداره کل فناوری اطلاعات و ارتباطات-واحد اینترنت